معرفی شرکت

درباره ما

معرفی شرکت

نام شرکت: اشکان تجهیز اسپادانا

شناسه ملی:14012174704

شماره ثبت : 3102

محور اصلی فعالیت: سازنده ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته شامل :

انواع کوپلینگ های مغناطیسی (در راکتورها و کابل جمع کن ها) ، راکتورهای همزن دار تحت فشار ، اتوکلاو با درب آسان بازشو، فرمانتور، میکسرهای سیاره ای (دابل پلانتری) با دیسپرسر و  پایلوت پلنت‌های صنعتی و نیمه صنعتی

گواهینامه ها: دانش بنیان ، پروانه فنی و مهندسی از وزارت صمت، پروانه کسب ماشین سازی از اصناف و مجوز فناوری از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

مستقر در پارک علم و فناوری اصفهان

درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت اشکان تجهیز اسپادانابه عنوان یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری اصفهان دارای محصولات صنعتی و آزمایشگاهی پیشرفته  می باشد.
محصولات این شرکت شامل :  انواع کوپلینگ های مغناطیسی مخصوص راکتورهای تحت فشار ، کوپلینگ مغناطیسی کابل جمع کن ها ، راکتورهای صنعتی و آزمایشگاهی همزن دار تحت فشار بالا، اتوکلاوهای صنعتی و آزمایشگاهی ،میکسرهای سیاره ای(دابل پلانتری) با دیسپرسر ، فرمانتور، کندانسور ،مخازن تحت فشار و پایلوت های صنعتی و نیمه صنعتی می باشد

این شرکت توانست با تکیه بر دانش و توان نیروهای جوان، نسل سوم از کوپلینگ های مغناطیسی خود را که قابلیت شستشو دارند و در برخی از راکتورها ضروری می باشد، روانه بازار نماید.

همچنین در سال 1402 توانست به عنوان اولین شرکت کوپلینگ مغناطیسی کابل جمع کن ها را بطور کامل بومی سازی نموده و نیاز کشور را در این خصوص تامین نماید.

برگ زرین دیگر این شرکت استفاده از پروانه دیسپرسر در میکسرهای دابل پلانتری (سیاره ای) در سال 1402 برای اولین بار در ایران می باشد.

تمامی محصولات شرکت دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله می باشد.

طراحی راکتورها و کلیه مخازن تحت فشار در این شرکت بر اساس استاندارد ASME Sec VIII و با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند PV-ELITE و ABAQUS انجام می شود.

با توجه به اینکه هریک از فرآیندهای شیمیایی، پتروشیمی و معدنی، نیاز به شرایط محیط فرآیند خاص خود می باشد و اینکه بعضا فراهم کردن نمونه خارجی دستگاه های خاص این فرآیندها بسیار هزینه بر و دشوار می باشد، شرکت اشکان تجهیز اسپادانا همواره سعی بر رفع  نیاز صنایع ،دانشگاهها و پژوهشکده های کشور داشته و تولیدات خود را به صورت سفارشی در اختیار صنایع و پژوهشگران پرتلاش قرار می دهد.

با توجه به دانش بنیان بودن محصولات این شرکت،امکان جذب تسهیلات بانکی برای مشتریان وجود دارد.

دپارتمان ها

دپارتمان مدیریت

وظایف دپارتمان: مدیریت و هماهنگی بین بخش های مختلف شرکت

مدیر عامل: محمد رضا فاضلی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09132138784

دپارتمان تحقیق و توسعه

وظایف دپارتمان: انجام امور تحقیق و توسعه

سرپرست دپارتمان: فرشاد چگینی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09163629573

دپارتمان فنی مهندسی

وظایف دپارتمان: طراحی و تهیه نقشه های ساخت

مدیر دپارتمان: اصغر اعرابی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09138648451

دپارتمان ساخت

وظایف دپارتمان: ساخت تجهیزات مطابق با نقشه ها

مدیر دپارتمان: محمد جواد اسکندر

اطلاعات تماس دپارتمان: 09120320717

نیاز شما را شناسایی و تامین میکنیم. فقط کافی است با ما تماس بگیرید!

شرکت اشکان تجهیز اسپادانا